ירושות וצוואות

משרד עו"ד אהרון שמלה נותן מענה ושירות בתחום צוואה וירושה, זאת החל מעריכת צוואות וכלה בטיפול בירושות ועיזבונות.

 

לייעוץ ראשוני (ללא התחייבות) התקשר/י 077-5105530 או מלא/י טופס צור קשר באתר.

 

כיוון שאין אדם יודע את יום מותו וכיוון שמותו של אדם מהווה השלכות כלכליות על יקיריו, הרי שמוטב להיערך מראש תוך עריכת צוואה מסודרת אשר תכיל את מלוא בקשות המצווה ואת הפיתרון לבעיות העלולות לצוץ עם מותו.

 

על צוואה להיות מנוסחת בזהירות עצומה ובאופן המקצועי ביותר תוך מתן דגש על רגישות העניין וההשלכות העתידיות הצפויות כתוצאה מהמצווה בה. לאור כך, כדאי להיוועץ בעורך דין המתמצא בתחום והמסוגל לתת מענה ישיר, יעיל ויצירתי במטרה לערוך צוואה כדין תוך הימנעות מספקות ופרשנות עתידית מעוותת, העלולים להטיל צל כבד על כוונות המצווה ועל תקפות צוואתו.

 

שירותי המשרד בתחום צוואות וירושות (לרבות ליטיגציה):

כתיבה ועריכת צוואה רגילה; כתיבה ועריכת צוואה משותפת/הדדית; אישור צוואה בפני נוטריון; טיפול בכל ענייני הירושה הן במסגרת צוואה והן במסגרת חוק הירושה; ייצוג שארים בבתי המשפט; התנגדות לאישור צוואה ו/או ביטולה; העברת נכסי הירושה; הגשת בקשות לבתי המשפט בענייני הצוואה ו/או הירושה ועוד.

 

אתם מוזמנים לפנות למשרדנו בכל עניין הנוגע לצוואות וירושות.

שמלה ושות' משרד עורכי דין

משרדנו עוסק בטיפול וייצוג בבתי המשפט בכל ערכאותיו (ליטיגציה), תוך התמקדות בדיני עבודה; במשפט אזרחי (דיני חוזים והסכמים, צוואות, ירושות והסכמי ממון) ובלשון הרע והוצאת דיבה.

 

לייעוץ ראשוני (ללא התחייבות) התקשר/י 077-5105530 או מלא/י טופס צור קשר באתר.

במשרדנו תמצאו עורכי דין מומחים ברוב תחומי המשפט האזרחי. המקצועיות והגיוון מספקים ללקוחותינו פתרון כולל בכל האספקטים של המשפט האזרחי הנוגע לעניינם.

 

במישור המעשי, כל לקוח של המשרד נמצא בקשר ישיר ושוטף עם שותף במשרד, שדואג לרכז עבורו את הטיפול המשפטי הקשור אליו, וזאת ביחס אישי ובליווי צמוד לכל אורך הדרך. תוך יעילות, מסירות ומקצועיות.
 

ייעודו וחזונו של המשרד - מתן ליווי מקצועי וצמוד עד לסיום הטיפול בתיק, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, תוך אמינות ואחריות.
 

המשרד מספק שירותים משפטיים ושם לו בעדיפות עליונה ערכים של: מקצועיות, יחס אישי, אדיבות ונאמנות ללקוח באופן בלתי מתפשר.

המשרד ממוקם בלב רמת גן - אזור הבורסה ומנוהל על ידי עוה"ד אהרון שמלה.

  • Black Facebook Icon

רחוב ז'בוטינסקי 7, מגדל משה אביב רמת גן

התכנים המופיעים באתר זה אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לו ולכן אינם מהווים המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. האחריות על המשתמש/ת בלבד

כל הזכויות שמורות - לשמלה ושות' משרד עורכי דין ©